Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie DPF Łódź

Szukasz specjalisty, który zajmie się regeneracją DPF w Łodzi?
Zadzwoń 600-576-101 lub wyślij mejla kontakt@stabilis-dpf.pl i poznaj szczegóły oferty. Świadczymy oczyszczanie filtrów DPF w mieście Łódź oraz ich regenerację

O naszej firmie w Łodzi

Systematyczne działania pozwoliły skonstruować placówkę będącą wzorem stabilności w branży motoryzacyjna. Ta metoda wymagała niezłomności, wizji oraz szczęścia do ludzi, którzy wespół budowali oraz niezmiennie budują naszą firmę. Mocno wierzymy w tworzenie stałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz pracowitość i dostępność w każdej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w mentalności naszej firmy, a każdy nasz podwładny z dumą je utrzymuje i upowszechnia. Pracownicy kolektywnie uznają swoją odpowiedzialność za przedłożenie kontrahentom oraz wspólnikom jak najodpowiedniejszych wyjść kiedy mowa o Czyszczenie DPF w Łodzi. Skupiamy się na jakości, skuteczności i ekonomiczności zawsze kiedy realizujemy dla naszych klientów regeneracje DPF. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze umowy i wspólne zamiary. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, oryginalności i aktywności tak daleko zaszliśmy z naszymi czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF w mieście Łódź! Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy nam zaufali i na przestrzeni lat skorzystali z przygotowywanego przez nas kogoś kto zajmie się się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF w Łodzi. To dzięki Wam poszukujemy nowatorskich rozwiązań i sprawnie łapiemy szanse na robienie czegoś efektownego. Zyskane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły przygotować fundament pod realizację wysoce rozwiniętych planów. W ten sposób nieustannie podnosimy zaufanie w dziedzinie Czyszczenie DPF. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która podczas specjalisty, który zajmie się regeneracją filtrów DPF stawia na jakość, warto skontaktować się z naszą firmą.

Regeneracja DPF w Łodzi?

Specjalizujemy się w czyszczeniu filtrów DPF, SCR, FAP, DOC i katalizatorów od wszelkich zabrudzeń powstających podczas użytkowania pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Jesteśmy w stanie przywrócić czystość filtra samochodu nawet w 98-99%, nie naruszając przy tym budowy jego obudowy. W trakcie regeneracji filtrów DPF zostają usunięte wszelakie oznaki sadzy, popiołu, nagaru, olei czy tlenku ceru. Oczyszczanie zapchanego filtra robi się metodą hydrodynamiczną. Metoda ta jest uznana za najskuteczniejszą na rynku. Procedura, którą wykorzystujemy jest także bezpieczna dla środowiska.

Działamy z najnowszą od FFSolution. Gwarantuje ona najlepszy poziom oczyszczania filtrów DPF i katalizatorów na rynku. Gwarantujemy oczyścić filtr do 97,50% jeśli chodzi o poziom 3 mikronów średnicy cząstek stałych w także nawet do 99,99% na poziomie pięciu mikronów, chociaż norma euro 6 określa filtrację na poziomie ośmiu mikronów (średnica otworów w monolicie). W przypadku standardowych systemów filtracyjnych filtracja utrzymana jest na poziomie 10 mikronów co powoduje powrót do monolitu poprzednio wydalonych cząstek o średnicach od 3 do 9 mikronów, czyniąc przez to czyszczenie monolitu mało skutecznym. Wykorzystywane przez nasza firmę specyfiki ulepszające przebieg oczyszczania nie niszczą powłok filtrów a przede wszystkim są bezpieczne dla środowiska.
 

Dlaczego DPF musi być sprawny?

Odpowiedzialnością filtra DPF w samochodach z silnikami wysokoprężnymi jest usuwanie szkodliwych elementów ze spalin poprzez filtrację mechaniczną. DPF najczęściej skonstruowany został z kanalików, które w przekroju przypominają plaster miodu. Poprzez korzystanie z pojazdu dochodzi do zanieczyszczenia kanałów poprzez sklejanie się filtrowanych cząstek. W momencie w którym zanieczyszczenia zapychają kanaliki, ich wydajność się obniży, a pojazd przestawi się w tryb awaryjny. Spowoduje to utratę mocy bądź całkowitym nagłym zakończeniem dalszej jazdy. Właśnie z tego powodu tak ogromne znaczenie ma utrzymanie filtra DPF w czystości.

Z jakiego powodu opłaca się wybrać właśnie nas?

  1. profesjonalne czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF
  2. pracujemy na niezawodnym sprzęcie
  3. dbałość o środowisko

Gdzie działamy?

Teren naszej działalności to zarówno Łódź, cały województwo łódzkie ale też cała Polska.

Zakres naszych usług:

Skontaktuj się teraz.
Tel.: 600-576-101
Pracujemy od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00
Działamy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. 

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest długość życia filtra DPF?

W najlepszych okolicznościach, filtr cząstek stałych w samochodzie potrafi uciągnąć przynajmniej 200 – 250 tys. km przebiegu. W razie nieodpowiedniej eksploatacji – co najwyżej kilkadziesiąt tys. km przebiegu.

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF cena?

Najczęściej spotykana cena oczyszczania chemicznego oraz ultradźwiękowego DPF oscyluje się od trzystu do pięciuset złoty w pojazdach osobowych i zależnie do wielkości filtra - więcej w pojazdach użytkowych.

Jak własnoręcznie wypalać DPF?

Czyszczenie dpf bez demontowania, czyli skomplikowanego ściągania filtra powinno się przeprowadzić samemu. Pozwalają na to specjalistyczne środki które można znaleść u nas.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas