Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie DPF Katowice

Poszukujesz specjalisty, który zajmie się regeneracją filtrów DPF w Katowicach?

Zadzwoń 600-576-101 czy wyślij nam mejla kontakt@stabilis-dpf.pl i poznaj szczegóły oferty! Świadczymy czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF w Katowicach a również ich regenerację

Co powinieneś wiedzieć o Naszej firmy w Katowicach?

Konsekwentne działania pozwoliły skonstruować placówkę będącą wzorem stabilności w branży zajmująca się DPF. Ta droga wymagała niezłomności, wizji i szczęścia do wszystkich, którzy zespołowo kształtowali oraz niezmiennie tworzą naszą spółkę. Niezachwianie wierzymy w budowanie długookresowych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz uczciwość i dostępność w dowolnej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w naturze naszej marki, a każdy nasz pracownik z dumą je podtrzymuje i propaguje. Podwładni zespołowo akceptują swoją odpowiedzialność za przedstawienie kontrahentom oraz wspólnikom jak najkorzystniejszych rozwiązań jeśli mówimy o Czyszczenie DPF w Katowicach. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i wydajności zawsze kiedy realizujemy dla naszych klientów Regenracja DPF. Bierzemy odpowiedzialność za nasze umowy i wspólne zamiary. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, kreatywności oraz inicjatywie tak daleko zaszliśmy z naszymi czyszczeniem DPF w mieście Katowice! Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i w przeciągu minionych lat skorzystali z realizowanego przez nas specjalisty, który zajmie się regeneracją DPF w Katowicach. To dzięki Wam wypatrujemy niebanalnych rozwiązań i sprawnie chwytamy okazje na realizowanie czegoś efektownego. Zyskane na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły sformować grunt pod realizację bardzo rozwiniętych zamysłów. W ten sposób wciąż budujemy zaufanie w dziedzinie Czyszczenie DPF. Dlatego jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z naszą firmą.

Regeneracja DPF w Katowicach?

Specjalizujemy się w oczyszczaniu DPF, DOC, SCR, FAP oraz katalizatorów z wszelkich nieczystości pojawiających się podczas użytkowania pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Czyszczenie DPF Katowice jest gotowe przywrócić czystość filtra samochodu do 98-99%, w dodatku nie naruszając budowy jego obudowy. Podczas regenerowania filtrów DPF usuwamy wszelkie pozostałości olei, sadzy, nagaru, popiołu lub tlenku ceru. Czyszczenie zapchanego filtra cząstek stałych robi się sposobem hydrodynamicznym. Metoda ta jest uznana za najskuteczniejszą na rynku. Metoda, którą wykorzystujemy jest także w pełni bezpieczna dla środowiska.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 1. profesjonalne czyszczenie DPF
 2. działamy na sprzęcie zwajcarskiej firmy FFSolution
 3. dbamy o środowisko
Nasza firma pracuje na najnowszej maszynie marki FFSolution, która zapewnia najwyższy poziom regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w branży. Gwarantujemy zregenerować filtr w 97,50% jeśli chodzi o poziom trzech mikronów średnicy cząstek stałych oraz do 99,99% w przypadku pięciu mikronów, gdzie norma euro 6 ustala filtrację przy poziomie ośmiu mikronów (średnica otworów w monolicie). W przypadku typowych urządzeń filtracyjnych poziom filtracji utrzymany jest na poziomie 10-ciu mikronów co może powodować cofanie do monolitu poprzednio wyeliminowanych cząstek o średnicach od 3 do 9 mikronów, powodując tym samym oczyszczanie monolitu niezbyt skutecznym. Stosowane przez nasza firmę specyfiki ulepszające działanie oczyszczania nie uszkadzają powłok DPF jak i są bezpieczne dla środowiska.

Zakres naszych usług:

 1. regeneracja DPF
 2. oczyszczanie filtrów DPF
 3. duży wybór zapachów do filtrów cząstek stałych DPF

Z jakiego powodu DPF powinien być sprawny?

Misją filtra DPF w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi jest czyszczenie niebezpiecznych substancji ze spalin poprzez filtrację mechaniczną. DPF często stworzony został z wąskich przewodów, przypominających w przekroju plaster miodu. W trakcie eksploatacji samochodu dochodzi do zabrudzenia kanałów poprzez sklejanie się filtrowanych minerałów. W momencie w którym zanieczyszczenia zakleją kanaliki, ich drożność się obniży, a samochód przestawi się w tryb awaryjny. Spowoduje to spadek mocy a czasem całkowitym nagłym zakończeniem dalszej jazdy. Właśnie z tego powodu tak istotne znaczenie ma utrzymanie filtra DPF w czystości.

  Czyszczenie DPF w Katowicach

  Obszar naszej działalności to zarówno Katowice, cały Śląsk ale też całe terytorium Polski.
   
  Czekamy na kontakt!
  Telefon: 600-576-101 E-mail: kontakt@stabilis-dpf.pl
  Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00
  od poniedziałku do piątku

  Pracujemy dla naszych odbiorców ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich obecnymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod lokalnymi numerami telefonów w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze.

  Zaufali nam:

  regeneracja filtra cząstek stałych DPF Skawina, czyszczenie filtra DPF Nowy Sącz, oczyszczanie DPF Wadowice, regeneracja DPF Kęty, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Tarnów, zapach DPF Oświęcim, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Brzesko, zapach filtra cząstek stałych DPF Wieliczka, regeneracja DPF Bochnia, zapach filtra DPF Kraków, regeneracja filtra DPF Limanowa, wypalanie filtra DPF Zakopane, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Chrzanów

  Najczęściej zadawane pytania:

  Jak często zapycha się filtr DPF?

  To zależy od marki samochodu - 120 tys., 150tys. lub 180 000 km. Może się zdarzyć jednak, że filtr zapcha się nawet po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów.

  Regeneracja filtra cząstek stałych DPF cena?

  Przeciętna cena oczyszczania ultradźwiękowego i chemicznego filtra cząstek stałych DPF to od ok. 300 do 500 złoty w pojazdach osobowych oraz odpowiednio do wielkości filtra więcej w autach użytkowych.

  Czy można samodzielnie oczyścić filtr DPF?

  Jeżeli dioda awaryjna informuje o potrzebie wyczyszczenia filtra DPF, a jedyną dostępną metodą pozostaje dopalenie DPF na postoju, należy utrzymywać obroty silnika na od 2500 do 3500 obr./min. Komputer samochodu zainicjiuje proces wypalania oraz powinien doprowadzić dodatkową porcję paliwa w suwie wydechu.

  Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

  Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
  Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

  kontakt
  Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
  Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
  Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas