Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie DPF Częstochowa

Potrzebujesz kogoś kto zajmie się się czyszczeniem DPF w Częstochowie?

Już teraz zadzwoń do nas 600-576-101 czy napisz do nas kontakt@stabilis-dpf.pl i dowiedz się więcej! Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF w mieście Częstochowa a również ich regenerację

Co powinieneś wiedzieć o regeneracji filtrów DPF w Częstochowie?

Konsekwentne działania pozwoliły skonstruować instytucję będącą wzorem stabilności w branży motoryzacyjna. Ta metoda wymagała nieustępliwości, koncepcji oraz szczęścia do wszystkich, którzy zespołowo konstruowali i wciąż kreują naszą instytucję. Mocno wierzymy w tworzenie stabilnych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz otwartość oraz dostępność w każdej chwili. Wartości te są dogłębnie zakorzenione w istocie naszej instytucji, a każdy nasz pracownik z godnością je pielęgnuje i propaguje. Podwładni kolektywnie uznają swoją odpowiedzialność za przedłożenie kontrahentom oraz wspólnikom jak najkorzystniejszych rozwiązań kiedy mówimy o Czyszczenie DPF w Częstochowie. Koncentrujemy się na jakości, efektywności i produktywności zawsze kiedy realizujemy dla naszych klientów Regenracja DPF. Bierzemy odpowiedzialność za nasze deklaracje i wspólne ideały. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, śmiałości oraz aktywności tak daleko zaszliśmy z naszymi czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF w mieście Częstochowa! Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy nam zaufali i w przeciągu minionych lat skorzystali z realizowanego przez nas specjalisty, który zajmie się regeneracją DPF w Częstochowie. To dzięki Wam poszukujemy unikatowych rozwiązań i pewnie łapiemy perspektywy na realizowanie czegoś innowacyjnego. Zdobyte na przestrzeni lat mądrość i doświadczenie pozwoliły stworzyć grunt pod realizację wysoce rozwiniętych planów. W ten sposób ciągle podnosimy zaufanie w dziedzinie Czyszczenie DPF. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży motoryzacyjna, najlepiej skontaktować się z nami.

Czyszczenie filtrów DPF w Częstochowie?

Nasz zakład specjalizuje się w oczyszczaniu filtrów cząstek stałych DPF, DOC, SCR, FAP oraz katalizatorów z jakichkolwiek zanieczyszczeń powstałych w trakcie użytkowania samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Nasza firma jest po to aby przywrócić czystość Państwa filtra nawet w 98% a nawet 99%, a to wszystko nie naruszając przy tym budowy jego obudowy. Podczas regeneracji DPF usuwamy wszystkie oznaki sadzy, popiołu, nagaru, olei a także tlenku ceru. Czyszczenie zapchanego filtra DPF odbywa się metodą hydrodynamiczną. Metoda ta jest uznana za najlepszą na rynku. Metoda, którą stosujemy jest również niegroźna dla środowiska.
Nasza firma pracuje z najnowszą firmy FFSolution, która zapewnia stały poziom oczyszczania filtrów DPF jak i katalizatorów na rynku. Możemy zregenerować filtr do 97,50% w przypadku 3 mikronów średnicy cząstek stałych oraz w 99,99% w przypadku 5 mikronów, gdzie norma euro 6 definiuje filtrację na poziomie ośmiu mikronów (średnica otworów w monolicie). W temacie popularnych urządzeń filtracyjnych poziom filtracji utrzymany pozostaje na poziomie 10 mikronów co może powodować cofanie do rdzenia uprzednio usuniętych cząstek o średnicach od 3 do 9 mikronów, powodując tym sposobem czyszczenie monolitu mało skutecznym. Wykorzystywane przez nasza firmę specyfiki ulepszające przebieg czyszczenia nie uszkadzają powłok filtrów i są bezpieczne dla środowiska.

Z jakiego powodu DPF musi być sprawny?

Zadaniem filtra DPF w samochodach z silnikami wysokoprężnymi jest usuwanie niebezpiecznych elementów ze spalin dzięki filtracji. Filtr często skonstruowany jest z wąskich przewodów, przypominających w przekroju plaster miodu. Poprzez użytkowanie pojazdu dochodzi do zapchania kanałów poprzez sklejanie się oczyszczanych minerałów. W momencie w którym zanieczyszczenia zatykają kanaliki, przepływ spalin będzie uniemożliwiony, a samochód przełącza się w tryb awaryjny. Skutkuje to spadkiem mocy a nawet ostatecznym nagłym zakończeniem dalszej jazdy. Dlatego tak ogromne znaczenie ma czyszczenie filtra DPF.

Z jakiego powodu warto wybrać naszą firmę?

  1. fachowe regeneracją DPF
  2. funkcjonujemy na sprzęcie zwajcarskiej firmy FFSolution
  3. dbałość o środowisko naturalne

Zakres naszej działalności

Teren naszych prac to zarówno Częstochowa, Śląsk jak również cały obszar Polski.


Oferta:

  1. zapachy do filtrów cząstek stałych DPF
  2. regeneracja filtrów cząstek stałych DPF
  3. oczyszczanie filtrów DPF
Czekamy na kontakt!
Tel. 600-576-101 E-mail: kontakt@stabilis-dpf.pl
Czynne od poniedziałku do piątku od 10 do 18
Pracujemy dla naszych klientów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi prośbami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze.

Wykonane przez nas usługi:

czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Wadowice, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Andrychów, zapach filtra cząstek stałych DPF Myślenice, regeneracja filtra DPF Tarnów, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Bochnia, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Olkusz, zapach filtra DPF Limanowa, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Chrzanów, zapach DPF Trzebinia, regeneracja DPF Skawina, czyszczenie filtra DPF Brzesko, regeneracja DPF Wieliczka, regeneracja DPF Libiąż

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest żywotność filtra DPF?

To zależy od modelu i marki pojazdu, może to być 120 tys., 150tys. lub 180 tys. km. Czasami jednak, że kierowcy na zapchany filtr będą narzekać po przejechaniu zaledwie wiele mniejszych odległości.

Czyszczenie filtra cząstek stałych DPF cena?

Przeciętna cena oczyszczania chemicznego oraz ultradźwiękowego filtra DPF wacha się od trzystu do pięciuset zł w pojazdach osobowych oraz odpowiednio do rozmiaru filtra - więcej w pojazdach użytkowych.

Jak samemu wypalić filtr DPF?

Czyszczenie filtrów dpf bez demontowania, czyli niepotrzebnego wyciągania filtra można przeprowadzić samemu. Umożliwiają to odpowiednie środki które można zakupić u nas.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas