Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie DPF Tychy

Poszukujesz specjalisty, który zajmie się regeneracją filtrów DPF w Tychach?

Zadzwoń do nas 600-576-101 albo wyślij e-mail kontakt@stabilis-dpf.pl i dowiedz się więcej! Świadczymy oczyszczanie filtrów DPF w Tychach a również ich regenerację

O nas - czyszczenie filtrów DPF Tychy

Systematyczne postępowania pozwoliły ukształtować firmę będącą wzorem stabilności w branży zajmująca się filtrami cząstek stałych DPF. Ta metoda wymagała niezłomności, wizji oraz szczęścia do ludzi, którzy kolektywnie kształtowali i nieprzerwanie kształtują naszą instytucję. Mocno wierzymy w budowanie długookresowych więzi partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz pracowitość i dostępność w każdej chwili. Wartości te są głęboko zakorzenione w naturze naszej marki, a każdy nasz podwładny z godnością je kontynuuje i propaguje. Podwładni zespołowo potwierdzają swoją odpowiedzialność za zaprezentowanie klientom oraz partnerom jak najefektywniejszych rozwiązań kiedy mówimy o Czyszczenie DPF w Tychach. Koncentrujemy się na jakości, efektywności i sprawności zawsze kiedy realizujemy dla naszych klientów Regenracja DPF. Przyjmujemy odpowiedzialność za nasze transakcje i wspólne ideały. To dzięki Waszemu zainteresowaniu, śmiałości oraz aktywności tak daleko zaszliśmy z naszymi czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF w mieście Tychy! Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy nas wybrali i na przestrzeni lat skorzystali z przygotowywanego przez nas firmy zajmującej się regeneracją filtrów DPF w Tychach. To dzięki Wam szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań i odważnie chwytamy okazje na robienie czegoś efektywnego. Uzyskane na przestrzeni lat roztropność i doświadczenie pozwoliły zbudować fundament pod realizację niezwykle rozwiniętych zamysłów. W ten sposób stale podnosimy zaufanie w dziedzinie Czyszczenie DPF. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży motoryzacyjna, najlepiej kontaktować się z naszą firmą.

Regeneracja filtra DPF w Tychach?

Nasz zakład specjalizuje się w oczyszczaniu filtrów cząstek stałych DPF, SCR, FAP, DOC i katalizatorów ze wszystkich nieczystości pojawiających się podczas użytkowania pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Czyszczenie DPF Tychy jest w stanie przywrócić czystość Państwa filtra do 98% a nawet 99%, w dodatku nie naruszając przy tym struktury jego powłoki. W trakcie regeneracji filtrów cząstek stałych zostają usunięte wszelkie pozostałości sadzy, popiołu, nagaru, olei lub tlenku ceru. Czyszczenie zapchanego filtra DPF wykonuje się sposobem hydrodynamicznym. Metoda ta jest uznany za najlepszą na rynku. Metodologia, którą stosujemy jest również niegroźna dla środowiska.

Nasza firma pracuje z najnowszą firmy FFSolution, która zapewnia najlepszy poziom oczyszczania DPF oraz katalizatorów w branży. Możemy oczyścić filtr do 97,50% na poziomie 3 mikronów średnicy cząstek stałych jak i do 99,99 procent na poziomie 5 mikronów, gdzie norma euro 6 określa filtrację na poziomie 8 mikronów. W temacie popularnych urządzeń filtracyjnych filtracja utrzymana jest na poziomie dziesięciu mikronów co może powodować cofanie do monolitu uprzednio wydalonych cząstek o średnicach od 3 do 9 mikronów, powodując przez to oczyszczanie monolitu mniej skutecznym. Używane przez nasza firmę specyfiki ulepszające proces czyszczenia są niegroźne dla powłok filtrów i są bezpieczne dla środowiska.

Z jakiego powodu DPF musi być sprawny?

Zadaniem filtra cząsteczek stałych w samochodach z silnikami wysokoprężnymi jest pozbywanie się niebezpiecznych substancji ze spalin przez filtrowanie mechaniczne. DPF zazwyczaj stworzony został z kanalików, które w przekroju przypominają plaster miodu. Podczas eksploatacji samochodu dochodzi do zanieczyszczenia kanalików poprzez sklejanie się oczyszczanych cząstek. W momencie w którym zanieczyszczenia zapychają kanaliki, przepływ spalin będzie uniemożliwiony, a samochód przełącza się w specjalny tryb. Skutkuje to spadkiem mocy bądź całkowitym nagłym zakończeniem działania pojazdu. Dlatego tak duże znaczenie ma utrzymanie filtra DPF w czystości.

Z jakiego powodu warto wybrać naszą firmę?

  1. fachowe regeneracją filtrów DPF
  2. pracujemy na niezawodnym sprzęcie
  3. dbamy o środowisko

Gdzie działamy?

Obszar naszych prac to zarówno Tychy, Śląsk oraz cały obszar Polski.

Zakres naszych usług:

  1. regeneracja DPF
  2. czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF
  3. różne zapachy do filtrów cząstek stałych DPF
Telefony odbieramy w godzinach 10:00 - 18:00
od poniedziałku do piątku
Działamy dla naszych klientów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich aktualnymi prośbami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze.

Wykonane przez nas usługi:

regeneracja DPF Chrzanów, regeneracja filtra DPF Kęty, oczyszczanie filtra DPF Libiąż, czyszczenie filtra DPF Kraków, zapach filtra cząstek stałych DPF Trzebinia, regeneracja DPF Tarnów, regeneracja filtra DPF Skawina, zapach filtra cząstek stałych DPF Zakopane, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Wadowice, czyszczenie filtra DPF Olkusz, zapach filtra DPF Myślenice, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Gorlice, czyszczenie DPF Andrychów

Klienci najczęściej pytają o:

Jaka jest żywotność filtra DPF?

To zależy od modelu samochodu co 120 000, 150tys. lub 180 tys. kilometrów. Czasami jednak, że kierowcy na zapchany filtr będą narzekać po przejechaniu wiele mniejszych odległości.

Regeneracja DPF cena?

Najczęściej spotykana cena czyszczenia ultradźwiękowego i chemicznego filtra cząstek stałych DPF to w granicach 300-500 złoty w pojazdach osobowych oraz odpowiednio do wielkości filtra więcej w pojazdach użytkowych.

W jaki sposób samemu wypalać DPF?

Kiedy komputer pokładowy informuje o womogu wyczyszczenia filtra cząstek stałych, a jedyną metodą jest wypalanie DPF na postoju. Polega to na utrzymaniu obrotów silnika przy 2500-3500 obr./min. Komputer samochodu powinien wówczas zainicjować procedurę wypalania oraz powinien doprowadzić większą dawkę paliwa do suwu wydechu.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas