Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie DPF Jaworzno

Poszukujesz firmy zajmującej się regeneracją DPF w Jaworznie?

Zadzwoń do nas 600-576-101 i poznaj naszą ofertę. Świadczymy czyszczenie DPF w Jaworznie jak i ich regenerację

O nas - czyszczenie filtrów DPF Jaworzno

Wytrwałe postępowania pozwoliły skonstruować placówkę będącą wzorem stabilności w branży zajmująca się filtrami DPF. Ta metoda wymagała wytrwałości, wizji i szczęścia do ludzi, którzy kolektywnie konstruowali i nadal budują naszą firmę. Gorliwie wierzymy w tworzenie stałych relacji partnerskich, dzielenie się doświadczeniem oraz uczciwość oraz dostępność w każdej chwili. Wartości te są mocno zakorzenione w mentalności naszej marki, a każdy nasz podwładny z dumą je pielęgnuje i propaguje. Podwładni zespołowo akceptują swoją odpowiedzialność za zaprezentowanie konsumentom oraz partnerom jak najodpowiedniejszych wyjść kiedy mowa o Czyszczenie DPF w Jaworznie. Koncentrujemy się na jakości, skuteczności i sprawności zawsze kiedy realizujemy dla naszych klientów Regenracja DPF. Bierzemy odpowiedzialność za nasze deklaracje i wspólne cele. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, oryginalności i inicjatywie tak daleko zaszliśmy z naszymi czyszczeniem filtrów DPF w mieście Jaworzno! Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy nas wybrali i na przestrzeni lat skorzystali z organizowanego przez nas specjalisty, który zajmie się regeneracją filtrów DPF w Jaworznie. To dzięki Wam szukamy nowatorskich rozwiązań i umiejętnie łapiemy perspektywy na tworzenie czegoś nowego. Uzyskane na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć grunt pod realizację wysoce rozwiniętych schematów. W ten sposób nieustająco podnosimy zaufanie w dziedzinie Czyszczenie DPF. Z tego powodu jeżeli poszukujesz firmy która podczas firmy zajmującej się czyszczeniem DPF stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z nami.

Regeneracja DPF w Jaworznie?

Pracujemy z niezawodną firmy FFSolution, która gwarantuje najwyższy poziom oczyszczania filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów na rynku. Gwarantujemy zregenerować filtr nawet 97,50% na poziomie 3 mikronów średnicy cząstek stałych oraz do 99,99 procent na poziomie pięciu mikronów, chociaż norma euro 6 definiuje filtrację na poziomie ośmiu mikronów. W przypadku typowych urządzeń filtracyjnych filtracja zachowana pozostaje na poziomie 10 mikronów co powoduje cofanie do rdzenia uprzednio usuniętych cząsteczek o średnicach 3-9 mikronów, powodując przez to czyszczenie monolitu mniej skutecznym. Wykorzystywane przez nas detergenty wspomagające proces oczyszczania nie niszczą powłok filtrów jak i są bezpieczne dla środowiska.

Nasz zakład specjalizuje się w oczyszczaniu DPF, DOC, SCR, FAP i katalizatorów z jakichkolwiek zanieczyszczeń powstałych podczas korzystania z samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Jesteśmy po to aby przywrócić czystość filtra Waszego pojazdu do 98% a nawet 99%, nie naruszając przy tym budowy jego obudowy. Podczas regenerowania DPF są usuwane wszystkie pozostałości olei, sadzy, nagaru, popiołu czy tlenku ceru. Oczyszczanie zapchanego DPF odbywa się sposobem hydrodynamicznym. Metoda ta jest uznany za najlepszą na rynku. Metodologia, którą działamy jest również w pełni bezpieczna dla środowiska.

Z jakiego powodu DPF musi być sprawny?

Misją filtra DPF w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi jest czyszczenie niebezpiecznych cząsteczek ze spalin przez filtrowanie mechaniczne. DPF często skonstruowany jest z kanalików, które w przekroju przypominają plaster miodu. Poprzez użytkowanie pojazdu dochodzi do zapchania kanalików pod wpływem sklejania się oczyszczanych cząstek. Jeśli zabrudzenia zakleją kanaliki, przepływ spalin będzie uniemożliwiony, a pojazd przełącza się w tryb awaryjny. Skutkuje to spadkiem mocy bądź całkowitym uniemożliwieniem dalszej jazdy. A więc tak duże znaczenie ma regeneracja filtra DPF.

Dlaczego opłaca się wybrać naszą firmę?

  1. profesjonalne regeneracją DPF
  2. pracujemy na sprzęcie zwajcarskiej firmy FFSolution
  3. troska o środowisko

Gdzie działamy?

Teren naszej działalności to zarówno Jaworzno, Śląsk oraz całe terytorium Polski.

Oferta:

  1. oczyszczanie DPF
  2. zapachy do filtrów cząstek stałych DPF
  3. regeneracja DPF
Dzwoń już dziś!
Tel. 600-576-101 Mail: kontakt@stabilis-dpf.pl
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku
w godzinach 10 - 18
Pracujemy dla naszych kontrahentów ze wszystkich miast Polski. Kierując się ich dotychczasowymi potrzebami, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze.

Nasze ostatnie realizacje:

czyszczenie filtra DPF Libiąż, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Wieliczka, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Trzebinia, czyszczenie filtra DPF Bochnia, zapach DPF Gorlice, oczyszczanie filtra cząstek stałych DPF Nowy Sącz, regeneracja filtra DPF Nowy Targ, zapach DPF Zakopane, regeneracja filtra cząstek stałych DPF Olkusz, czyszczenie filtra cząstek stałych DPF Kęty, regeneracja filtra DPF Tarnów, zapach DPF Oświęcim, wypalanie filtra cząstek stałych DPF Andrychów

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest długość życia filtra DPF?

W najlepszych warunkach, filtr DPF może wytrzymać przynajmniej 200 – 250 tys. km przebiegu. Jednak przy nieodpowiedniej eksploatacji – maksymalnie kilkadziesiąt tys. km przebiegu.

Czyszczenie DPF cena?

Standardowa cena czyszczenia chemicznego oraz ultradźwiękowego filtra cząstek stałych DPF wacha się od trzystu do pięciuset złoty w pojazdach osobowych oraz zależnie do wielkości filtra więcej w autach użytkowych.

Czy da się samodzielnie oczyścić DPF?

Czyszczenie dpf bez demontażu, czyli skomplikowanego ściągania filtra można zrobić samemu. Pozwalają na to specjalistyczne preparaty które możesz zakupić u nas.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas