Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Pranie DPF Warszawa

Zapchanie filtra DPF, jest jedną z najczęściej występujących awarii, samochodów posiadających silniki diesla. Zwykle do zapchania filtra dochodzi, gdy znajduje się w nim zbyt dużo sadzy i popiołów (pochodzących z procesu spalania).

W wielu pojazdach taka usterka zostaje ogłoszona, poprzez wyświetlenie odpowiedniego alertu na wyświetlaczu lub desce rozdzielczej. Niestety nie w każdym aucie znajduje się taki typ kontrolki. Jak zatem poznać czy mamy problem z zapchaniem filtra lub inną, podobną usterką naszego samochodu?

Zapchanie filtra DPF powstaje, gdy proces wypalania sadzy (podczas codziennego użytku auta), nie przynosi już pożądanych efektów. Warto wtedy byście zdecydowali się na wykonanie usługi regeneracji oraz czyszczenia filtra cząstek stałych, w zakładzie posiadającym profesjonalny i specjalistyczny sprzęt.

Jednak same urządzenia to nie wszystko. Przy wyborze odpowiedniego warsztatu, zwróćcie uwagę na opinie klientów, doświadczenie firmy oraz dowiedzcie się, jaka metoda naprawy zapchanego filtra DPF jest najskuteczniejsza w waszym przypadku.
 

Dlaczego czyszczenie hydrodynamiczne (wodne) jest najbardziej skuteczne?


Cały proces czyszczenia, można by opisać w jednym zdaniu - jest to pranie DPF, płukanie DPF oraz suszenie DPF. Jednak co sprawia że ta metoda czyszczenia i regeneracji filtrów cząsteczek stałych jest bezkonkurencyjna i najlepsza na rynku?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, konieczne jest dokładniejsze przyjrzenie się metodzie hydrodynamicznej.
 

Pranie oraz płukanie DPF w Warszawie


Znalezienie odpowiedniego warsztatu w Warszawie, posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży, specjalistyczną wiedzę oraz najnowocześniejszą maszynę wykonującą czyszczenie filtra DPF metodą hydrodynamiczną, może okazać się prostsze niż początkowo wam się to wydaje. Wszystkie te cechy bowiem, charakteryzują naszą firmę Stabilis. Dodatkowo robimy to najtaniej.
 

Pranie DPF Warszawa - kompleksowe płukanie DPF


Zajmujemy się regeneracją i czyszczeniem filtrów cząsteczek stałych DPF, FAP, DOC, SRC - ze wszelkich zabrudzeń powstałych podczas pracy silników wysokoprężnych. Dokonujemy tego na nowej maszynie szwajcarskiej fabryki FFSolution. Wykonane u nas zabiegi, dadzą nowe życie nawet najbardziej zabrudzonym filtrom DPF.

Jeśli wasze auto pilnie potrzebuje wykonania usługi prania DPF’u metodą hydrodynamiczną, w Warszawie nasza firma Stabilis jest najlepszym wyborem. Jak wspomnieliśmy, posiadamy niezbędną wiedzę, wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesny sprzęt, umożliwiający przeprowadzenie usługi na najwyższym z możliwych poziomów. W celu uzyskania dokładniejszych informacji czy rozwiania wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas