Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie i regeneracja DPF Białołęka

Czyszczenie i regeneracja DPF. Białołęka wie, że najlepiej to zrobić u nas - w Stabilis

Świat idealny to taki, w którym nic się nie psuje i wszystko działa prawidłowo. Niestety idylliczne sytuacje nie trwają wiecznie i czasem coś je zakłóca. Jest jednak rada – gdy zapragniecie powrócić do komfortowego użytkowania auta, wystarczy że zlecicie nam czyszczenie DPF.

DPF czyli filtr cząstek stałych, montowany był dotychczas tylko w samochodach z silnikami wysokoprężnymi. Od jakiegoś czasu, stosuje się go także tam, gdzie są silniki benzynowe. Instalowany jest w rurach wydechowych i przyczynia się do znacznie mniejszej ilości:

w spalinach. 

A korzyści dla Was? Cieszycie się komfortową jazdą, doskonałą pracą silnika i czystszym powietrzem. Jest jednak jeden „haczyk” - iltr działa poprawnie, gdy co jakiś czas:

Wtedy sadza wypala się samoczynnie. Problem zaczyna się, gdy:

Wtedy w waszym filtrze cząstek stałych gromadzi się i zalega popiół, którego już wypalić się nie da. 

Kiedy regeneracja filtra cząstek stałych (na Białołęce i w każdym innym miejscu symptomy będą takie same), staje się koniecznością? 

Nie zwlekajcie by zlecić czyszczenie filtra DPF jeśli zauważycie którekolwiek z tych objawów:

Jeśli w takich sytuacjach nie zdecydujecie się na regenerację DPF, to zaraz może być już na nią za późno. Wasze auto może zostać unieruchomione, albo np. przy skrzyniach automatycznych, przejść na pracę tylko na 1 lub 3 biegu.

Na szczęście już jest regeneracja DPF, a Białołęka chętnie z niej korzysta.

Jeśli chodzi o filtr DPF, czyszczenie w Stabilis odbywa się metodą hydrodynamiczną, która przywraca działanie filtra w 98-99%! Jest to metoda najskuteczniejsza i ekologiczna, dzięki użyciu wysoce profesjonalnych, ale biodegradowalnych środków.

Regeneracja filtrów DPF to jedno. U nas możecie jeszcze zadbać o: 

Czyszczenie filtrów DPF (Białołęka wie, że zrobimy to jak nikt), dzieje się bez jakiejkolwiek ingerencji (typu przecinanie, spawanie) w strukturę filtra.

Jesteście ciekawi procesu? Wygląda to tak.

Wymontowany filtr przynosicie osobiście (wcześniej ustalając termin) do nas lub wysyłacie kurierem. I zaczyna się „magia”            

Zregenerowany filtr jest gotowy do ponownego montażu, więc go odsyłamy lub zgłaszacie się sami po odbiór.

Proste, prawda? Dlatego czyszczenie DPF Białołęka zleca nam. Jest miło, ekologicznie, tanio, a co najważniejsze SKUTECZNIE.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas