Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Regeneracja DPF Legionowo

Dbając o swoje auto, nie należy zapominać o zakamarkach niewidocznych na pierwszy rzut oka. Są one równie ważne i raz na jakiś czas powinno się sprawdzić ich stan. Do takiej grupy podzespołów można zaliczyć filtr cząstek stałych, zwany również filtrem DPF.

Zauważyliście zwiększone spalanie paliwa? A może obroty auta są na znacznie wyższym poziomie podczas stania? Te symptomy, mogą oznaczać zapchany filtr DPF.

Czym jest filtr DPF? Jest to część układu wydechowego auta. Ma on za zadanie „wypalać” sadze, a także kontrolować ilość produktów ubocznych, wydobywających się z rury wydechowej podczas spalania paliwa.

Istnieją automatyczne metody pozbywania się szkodliwych substancji z filtra. Natomiast należy pamiętać, że każdy filtr po pewnym czasie zaczyna obniżać swoją sprawność, gdy w środku gromadzi się popiół. Nie należy tego lekceważyć.

Tym bardziej trzeba uważać na filtry DPF, gdyż kontrolka ostrzegawcza zapala się dopiero, gdy filtr jest zapchany w 80%. Gdy potrzeba wyczyścić DPF z pomocą przychodzimy my!
 

Regeneracja DPF Legionowo


Mieszkacie w Legionowie? Żaden problem. Nasza firma dba o każdego klienta. Mimo siedziby w Warszawie, obsługujemy zlecenia od petentów z dowolnego miejsca w kraju. Prowadzimy kompleksową naprawę, wysyłając do was zregenerowane filtry kurierem. Na każdym etapie dokonujemy kontroli jakości i dbajmy o to, by żadna z przesyłek nie uległa zniszczeniu.
 

Czyszczenie filtrów DPF. Legionowo – dlaczego my?


Dlaczego właśnie nam powinniście zaufać, skoro jest mnostwo firm zajmujących się tym samym? Odpowiedź jest prosta!

Jesteśmy ludźmi z ogromnym doświadczeniem, pracującymi w tej branży od dawna i doskonale wiemy czego potrzebuje wasze auto. Nasi specjaliści fachowo przeprowadzą „program” regeneracji filtra DPF Pracujemy na najnowocześniejszych, precyzyjnych, szwajcarskich maszynach, które gwarantują najwyższy poziom regeneracji filtrów cząstek stałych.

Nasza hydrodynamiczna metoda nie ingeruje w strukturę DPF – nie tniemy go oraz nie spawamy. Do gruntownego oczyszczenia używamy detergentów, które rozpuszczają zalegające sadze i popioły, a przy tym są zupełnie bezpieczne dla środowiska.

Skuteczność zregenerowanego filtra wynosi aż 99% wartości początkowej, a wyczyszczenie go jest znacznie tańsze niż kupno nowego.

Ponadto po dokonaniu szeregu zabiegów, wykonujemy testy przeciwciśnieniowe i sporządzamy raporty. Jeśli nie spełniają one naszych oczekiwań, powtarzamy cały proces. Stąd możecie mieć pewność, że filtr cząstek stałych, wróci do Was w pełni sprawny.

Opracowaliśmy niezawodny model współpracy z klientami, który nam zapewnia maksymalną wydajność w procesie czyszczenia, a naszym klientom niezwykłą prostotę i wygodę obsługi. Bogate doświadczenie w zawodzie pozwala nam na szybką i bardzo sprawną obsługę każdego ze zleceń. Zapraszamy do kontaktu!

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas