Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie i regeneracja DPF Łomianki

DPF czyli inaczej filtr cząstek stałych, montowany jest w układzie wydechowym samochodów wyposażonych w silnik diesla, ale także w jednostkach benzynowych. Spełnia zmniejsza emisję szkodliwych związków do atmosfery oraz redukuje powstawanie smogu – jest jedną z przyczyn jego powstawania. Regularne czyszczenie filtra DPF pozytywnie wpływa na kulturę pracy silnika i jego poprawne działanie. Najczęstszą przyczyną zapychania się filtra, jest jazda samochodem z silnikiem diesla na krótkich odcinkach, szczególnie z niedogrzanym silnikiem. Naturalnym procesem w pracy silnika jest wypalanie DPF z osadzonej w nim sadzy, najczęściej podczas dłuższych przejazdów z większą prędkością, kiedy spaliny wychodzące z silnika osiągają około 600 stopni Celsjusza. Jednakże, gdy taki proces nie pomoże, wtedy musimy udać się na czyszczenie DPF lub regenerację DPF.
 

Czyszczenie DPF Łomianki


Jeśli czujesz, że Twoje auto znacząco straciło moc, a za autem podczas przyspieszania zaczął się pojawiać czarny dym niczym sadze? Masz podwyższone obroty silnika na biegu jałowym a samochód zużywa więcej paliwa, niż zwykle? To czas, aby zająć się filtrem – oddać do czyszczenia a jeśli zajdzie taka potrzeba, zregenerować. Nie polecamy wymiany filtra na nowy, szczególnie używanie zamienników, które nigdy nie będą działać tak poprawnie, jak oryginalnie montowany. Nowy DPF, renomowanej firmy to koszt przeszło 3000 zł! Właśnie dlatego polecamy regenerację w firmie Stabilis, w trosce o wasze pieniądze, oferujemy usługę za niecałe 400 zł dla samochodów osobowych.
 

Gdzie wykonać czyszczenie oraz regenerację filtra cząstek stałych w Łomiankach?


Takie usługi świadczy firma Stabilis, oferuje czyszczenie oraz regenerację filtra cząstek stałych w Łomiankach. Na naszą usługę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Oprócz czyszczenia DPF, zajmujemy się także:
Regenerację w firmie Stabilis, wykonujemy za pomocą wysokiej jakości maszyny marki FFSolution, która cechuje się dokładnością na poziomie 99,99%! Do tego procesu używamy bezpiecznych środków, które nie są szkodliwe dla środowiska, biodegradowalne oraz bezpieczne dla filtrów.
 

Jak wygląda proces czyszczenia w Stabilis?


1.    Filtr wysyłają Państwo do nas, lub dostarczają osobiście po uzgodnieniu telefonicznym.
2.    Preparaty czyszczące są wstrzykiwane pod wysokim ciśnieniem przez dysze myjące
3.    Zabrudzenia zostają rozpuszczone, po czym wypłukane.
4.    Specjalna maszyna osusza filtr
5.    DPF zostaje poddany weryfikacji, jeśli wszystko zostało poprawnie wyczyszczone, zostaje poddany testom
6.    Gotowy, sprawny filtr zostaje odesłany do klienta bądź czeka na odbiór.
 

Czyszczenie i regeneracja DPF Łomianki - co wyróżnia naszą firmę?


Przede wszystkim terminowość, solidność, profesjonalizm oraz bardzo atrakcyjne stawki cenowe. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a cały proces czyszczenia prowadzą wysoko wykwalifikowani pracownicy, z wieloletnim doświadczeniem. Zaufaj nam i nie czekaj!

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas