Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie i regeneracja DPF Marki

Gdy silniki wysokoprężne pracują prawidłowo, sadze i inne zanieczyszczenia nie zalegają w filtrze cząstek stałych DPF, gdyż są regularnie wypalane. Dzięki temu zachowane są odpowiednie parametry pracy silnika, a Wy jeździcie komfortowo. Gorzej gdy filtr się zapcha. Wtedy możecie się liczyć z najczarniejszym scenariuszem – zatarciem silnika auta.

Większość z Was korzysta z samochodu, aby sprawnie  dotrzeć do pracy, zrobić zakupy, pojechać do urzędu lub szkoły dziecka. Są to zazwyczaj krótkie trasy w mieście. Niestety to właśnie Was, ludzi którzy przejeżdżają kilka-kilkanaście kilometrów dziennie, problemy z filtrem DPF dotykają najczęściej.
 

Samodzielne czyszczenie DPF Marki


Aby pozbyć się nadmiaru sadzy zalegającej w filtrze cząstek stałych DPF, wystarczy wybrać się na dłuższą przejażdżkę. Utrzymanie stałych obrotów 2500 na minutę i pokonanie odległości kilkudziesięciu kilometrów na drodze ekspresowej, powinno załatwić sprawę. Temperatura pracy silnika, samoczynnie wypali zanieczyszczenia i da sobie radę z sadzą i innymi pozostałościami olejów w filtrze cząsteczek stałych. To z czym sobie nie poradzi, to popiół gromadzący się w zapchanym filtrze.

Jeśli problem jest uporczywy i narasta, odwlekanie zakupu nowego filtra bądź jeszcze lepiej - regeneracji DPF, nie jest dobrym pomysłem.

Ne warto czekać, a to co powinniście zrobić, to umówić się na regenerację filtra cząstek stałych w okolicach Marek – w firmie Stabilis z Warszawy.
 

Czyszczenie filtrów DPF – Marki wybierają warszawskie Stabilis


Jesteśmy automaniakami z doświadczeniem i fachem w rękach. Lubimy wasze auta tylko odrobinę mniej niż Wy sami.  Regeneracja filtrów DPF to nasza codzienność, a proces ten nie ma przed nami tajemnic. Poradzimy sobie z najcięższymi przypadkami zapchania filtrów. Mamy do tego wiedzę i najlepsze maszyny na rynku.

Na tym jednak nie koniec. Oprócz czyszczenia filtra DPF, zajmujemy się także innymi filtrami:
•    FAP,
•    DOC,
•    SCR,
•    a także katalizatorami.

Regeneracja filtra wykonywana jest metodą hydrodynamiczną, na najnowocześniejszych maszynach szwajcarskiej firmy FFSolution. Zabieg u nas przywraca działanie waszego filtra w 98-99%!
 

Regeneracja DPF Marki


Jak wspomnieliśmy - wykonujemy usługi metodą hydrodynamiczną. Dzięki temu likwidujemy całkowicie wszelki  zalegający brud i syf z waszych filtrów. Robimy to bez jakiejkolwiek ingerencji (jak przecinanie, spawanie) w strukturę filtra.
 

Jak konkretnie wygląda czyszczenie DPF? Marki poznajcie nasze ABC regeneracji

 
1.    Wymontowany filtr wysyłacie lub przynosicie (po wcześniejszym kontakcie) do nas.
2.  Zostaje on zalany wysokiej klasy środkami czyszczącymi. Co ważne są one biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.
3.    Preparaty są rozprowadzane wraz z wodą pod odpowiednim ciśnieniem, metodą systematycznych wtrysków.
4.    Działanie to powoduje rozpuszczanie zabrudzenia, nie uszkadzając przy tym filtra.
5.    Po umyciu, maszyna dokładnie wypłukuje filtr z pozostałości preparatów.
6.    Filtr jest poddany suszeniu w specjalistycznym urządzeniu.
7.    Czysty i prawie jak nowy filtr (wybaczcie te brakujące 1-2%) jest gotowy do ponownego montażu.
8.    Zostaje oddany lub odesłany na wasz adres.

Opisane działania, pozwalają uzyskać znakomite rezultaty, zwieńczone serią testów ciśnieniowych. Nie oddamy Wam filtra, dopóki ich nie przejdzie poprawnie.

Terminowość, dokładność, bycie eko, atrakcyjne ceny i profesjonalna usługa. Wasz filtr jest w najlepszych rękach.

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas