Jesteśmy w DobryMechanik.pl

nasz warsztat w DobryMechanik.pl »

Czyszczenie i regeneracja DPF Ząbki

Lubicie dbać o swoje auto, prawda? Regularnie wymieniacie olej, wlewacie tylko dobre paliwo, szorujecie je co jakiś czas na myjni, ozonujecie klimatyzację, wieszacie zapachowe ozdoby, robicie przeglądy, etc. Ale czy na pewno nie zapominacie o zakamarkach? Niewidoczne na pierwszy rzut oka, są równie ważne dla prawidłowej pracy waszych samochodów.

Mając silnik wysokoprężny, pamiętacie kiedy ostatnio sprawdziliście filtr cząstek stałych (zwany inaczej filtrem DPF)? Niepokoi Was zwiększone spalanie albo obroty na znacznie wyższym poziomie podczas stania auta? Te (ale i inne) symptomy, mogą oznaczać zapchany filtr DPF. Konsekwencje mogą być katastrofalne – zatarcie silnika oznaczać będzie wielotysięczne koszty naprawy.
 

Czym jest filtr cząstek stałych? I na czym polega czyszczenie DPF?


Filtr DPF to część układu wydechowego. Jego zadaniem jest wypalanie sadzy, a także kontrolowane pozbywanie się efektów ubocznych, wydobywających się z rury wydechowej.

Czyszczenie filtra DPF odbywa się automatycznie podczas  długich tras (przy odpowiedniej ilości obrotów, prędkości, etc). Następuje wtedy wypalanie sadzy i usuwanie szkodliwych substancji z filtra.

Filtr jak każde inne urządzenie, po pewnym czasie zaczyna obniżać swoją sprawność i zużywać się. Dzieje się tak, gdy w środku gromadzi się popiół, którego nie ma możliwości wypalić. Nie należy lekceważyć żadnych symptomów zapchania.

Gdy zachodzi potrzeba regeneracji DPF (po co kupować nowy?) z pomocą przychodzimy my – Stabilis z Warszawy!
 

Czyszczenie DPF Ząbki


Nasza firma dba o każdego klienta. Lubimy i Was i wasze auta. Siedzibę mamy w Warszawie, ale obsługujemy zlecenia z każdego miejsca w kraju. Filtr możecie do nas wysłać kurierem, albo dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
 

Czyszczenie filtrów DPF. Ząbki już wiedzą, że warto zaufać Stabilis


Na rynku jest wiele firm zajmujących się filtrami cząstek stałych. Dlaczego warto wybrać nas? Odpowiedź jest banalna.

Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem i świetnymi maszynami FFSolution. W branży jesteśmy od dawna, a regeneracja filtrów DPF nie ma przed nami tajemnic. Fachowo, terminowo i sprawnie przeprowadzamy cały proces  czyszczenia. Gwarantujemy najwyższy poziom regeneracji, dzięki najnowocześniejszej metodzie hydrodynamicznej.

Ta metoda nie ingeruje w strukturę DPF. Nie musi być on cięty, a potem ponownie spawany. Do oczyszczenia (prania) filtrów, używamy detergentów biodegradowalnych i specjalistycznych. Gruntownie rozpuszczają one zalegające popioły i inne pozostałości, a przy tym są zupełnie bezpieczne dla środowiska i samego filtra.

Po dokonaniu zabiegu mycia i suszenia, wykonujemy testy ciśnieniowe i raportujemy wyniki. Jeśli nie zostaną spełnione nasze wyśrubowane oczekiwania, powtarzamy proces do skutku. Stąd możecie mieć pewność, że filtr wróci do Was w stanie idealnym. Skuteczność tak zregenerowanego filtra wynosi aż 98-99%!!! Zatem po co kupować nowy?


Filtr DPF – czyszczenie go to nasz chleb powszedni


Bogate doświadczenie w branży, doskonała znajomość aut, pasja i fachowość, pozwalają nam na szybką i sprawną obsługę każdego zlecenia. Oprócz czyszczenia filtra DPF, zajmujemy się także innymi filtrami:

- FAP,
- DOC,
- SCR,
- i katalizatorami.

Zanim wyrzucisz zapchany filtr i kupisz nowy, zapraszamy do nas. Zobaczysz ile możesz zaoszczędzić. To jak? Chcesz się przekonać?

Masz problemy z zapchanym filtrem DPF?

Przyjedź do naszego warsztatu, uzdrowimy Twoje auto!
Możesz też wysłać filtr DPF lub inne części kurierem.

kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Polityka Prywatności | Projekt i wykonanie art-MEDIA
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności
Zadzwoń: 600-576-101 Zadzwoń do nas